0

Kolekcja STU BOHATERÓW

Kolekcja "Stu Boahterów - Niepodległość ma twarz zwykłych ludzi" jest zbiorem wydawnictw o temtyce historycznej opisującej postacie polskiej historii i walki o niepodległość. Upamiętniamy mało znane postacie polskiej historii. Bohaterów „drugiego planu”, bez których walki, poświęcenia oraz przelanej krwi nie udałoby się osiągnąć celu, jakim była Wolna Polska.

W ramach konwencji opisujemy w niej losy stu bohaterów z różnych grup, którzy podjęli działania na różnych płaszczyznach życia społecznego, politycznego a także walczyli z bronią w ręku zarówno o odzyskanie jak i obroną niepodległości Polski.

W wasze ręce oddajemy serię albumów poświęconych Bohaterom Niepodległej. Serię wydawnictw ukazujących postacie, o których opowiadamy w naszych projektach. W kolejnych tomach będziemy prezentować bohaterów walczących o wolność Polski, budujących siłę i dumę narodową oraz krzewiących idee patriotyczne. Przedstawimy postacie Stu Bohaterów polskiego sportu, nauki, kultury i sztuki, powstań, harcerstwa, aż po bohaterów Solidarności – opowiemy historie dążenia Polaków do wolności aż do 1989 roku.

Obecnie w Okazjonalnie.com do nabycia:

Już w sierpniu NOWOŚĆ!

Wkrótce do kupienia:

Zapraszamy do naszej KSIĘGARNI